• Púť do Šaštína

• 26. septembra sme ako každý rok putovali z Malaciek do Šaštína. Putoval, kto mohol a vládal kráčať. Pridali sa aj farníci z farnosti Malacky.  Cestou nás sprevádzal náš p. kaplán Milan, ktorý si pre nás pripravil duchovný program prepojený so zamysleniami. Samozrejme, že bol čas porozprávať sa, prehĺbiť priateľské vzťahy a vytvoriť i nové. Ešte aj počasie sme mali požehnané, a to aj napriek tomu, že  hlásili dážď a vietor (možno práve predpoveď počasia niektorých odradila). Ale naša Matka Mária, za ktorou sme putovali, sa o nás postarala aj v tomto smere. V Šaštíne sa k nám pridali ďalší pútnici, kamaráti, známi a spoločne sme slávili sv. omšu. Cestou späť sa o nás postarali dobrí ľudia, ktorí nás autom zaviezli späť do Malaciek. Bol to požehnaný čas.

Vďaka za každého z vás, ktorí ste pomohli vytvoriť spoločenstvo. Tak o rok sa snáď pridáš aj ty!

Mišel

• Členský príspevok RZ pre školský rok 2020/2021

• Vážení rodičia a zákonní zástupcovia,

rodičovská rada RZ ProSchola, na stretnutí triednych dôverníkov 29. septembra 2020, schválila výšku členských  príspevkov pre školský rok 2020/2021.

A) POVINNÝ členský príspevok 50 EUR za 1 dieťa (v prípade viacdetných rodín sa príspevok uhrádza len za dve najstaršie deti spojenej školy).

Príspevok sa uhrádza v dvoch termínoch - 25 € za každý polrok.

Termín úhrady:   I. do 31.1. 2021 - za I. polrok (25 EUR)

II. do 30.4. 2021 - za II. polrok (25 EUR)

Príspevok je možné uhradiť aj jednorazovo, vo výške 50 EUR, a to v termíne do 31.1. 2021.

B) DOBROVOĽNÝ členský príspevok na ďalší rozvoj a podporu vzdelávania. Výška jednorazového príspevku je 50 EUR alebo ľubovoľná, tzn. je na vašom osobnom zvážení, akou sumou prispejete. Prosíme uhradiť jednorazovo v termíne do 31.1. 2021.

• Pokyny k platbe povinného a dobrovoľného príspevku:

Číslo účtu IBAN:                    SK93 1100 0000 0029 4946 0176

Variabilný symbol:                  jedinečné číslo pridelené každému dieťaťu – platí pre všetky

platby, ktoré uhrádzate za Vaše dieťa - nájdete ho na web

stránke školy po prihlásení do Internetovej žiackej knižky

csmalacky.edupage.org / Komunikácia / Platby.

Konštantný symbol:                558

Správa pre prijímateľa:          meno a trieda žiaka – RZ

Správa pre prijímateľa je nutná na identifikáciu platby!

• Spôsob úhrady:        bezhotovostným prevodom na účet alebo vkladom na účet

Rodič bude o zaplatení/nezaplatení príspevku informovaný cez IŽK (modul Komunikácia - Platby).

Ak sa rodina nachádza v zlej finančnej situácii môže požiadať o skrátenie/odpustenie výšky príspevku (žiadosť sa predkladá prostredníctvom triedneho učiteľa riaditeľovi školy do 30.11. 2020 a následne bude posúdená výborom RZ).

Povinný príspevok bude použitý na úhradu zákonného úrazového poistného a na podporu výchovno – vzdelávacej činnosti detí (účasť na súťažiach, organizácia kultúrnych podujatí, modernizácia pomôcok, zariadenia tried a odborných učební, odmeny pre žiakov).                              Viac o použití príspevku na www.csmalacky.sk (Stanovy RZ).

Dobrovoľný príspevok bude slúžiť na podporu vzdelávania a strategických cieľov ďalšieho rozvoja školy, na ktorých financovanie nepostačujú povinné príspevky ani iné vlastné zdroje školy. Rodičovská rada prosí rodičov o podporu.

Za vaše príspevky úctivo ďakujeme!

Rodičovská rada RZ ProSchola

Cirkevná škola Malacky

• 2% do 30.11.2020!

• Vážení rodičia a priatelia školy,

v mene spoločenstva našej školy si Vás dovoľujem požiadať o darovanie podielu zo zaplatenej dane za rok 2019 z príjmov právnických alebo fyzických osôb cirkevnej Spojenej škole sv. Františka Assiského MalackyTermín podania príslušných tlačív na daňový úrad je predĺžený do 30.11. 2020!

Oprávneným prijímateľom pre našu školu je občianske združenie – Rodičovské združenie ProSchola.

Poskytnutie časti Vašej dane bude priamou podporu našej činnosti a aktivít, ktorými chceme vyjadrovať zmysluplné hodnoty a rozvíjať potenciál generácie mladých ľudí.

Za všetky Vaše dary Vám zo srdca a úprimne ĎAKUJEME!

Prosba o poukázanie 2% tu.

Ako postupovať pri poukázaní 2% ​​​​​​​tu.

Vyhlásenie - tlačivo pre darovanie 2% tu.

Potvrdenie zamestnávateľa o zaplatení dane tu.

„Facere et docere – Správne žiť a učiť to aj iných“